VÍTÁ VÁS KNIHOVNA LETONICE

Uzavření knihovny

Oznamuji čtenářům, že knihovna bude od 7.7. - 10.7. uzavřená.

Knihovna v novém

Knihovna Letonice v novém

18.1.2018 se knihovna v Letonicích otevírá v novém kabátě a má pro Vás přichystáno několik překvapení:

- V části pro dospělé čtenáře vznikla čítárna s možností zakoupení čaje a kávy pro klidnou chvíli nad knihou. - Tvoříte? Máte chuť ukázat svůj výrobek ostatním? Zapojte se do výzdoby "ročního stolku". - Nenacházíte knihu podle svých představ? Napište na papír její jméno, vhoďte ho do "schránky přání" a brzy ji můžete najít v knižních novinkách. - Není kamarádka zrovna doma a Vy jí potřebujete předat vypůjčenou věc? Můžete ji nechat v knihovně a ona si ji u nás vyzvedne.

Na shledanou v knihovně!

Čtení pomáhá

V letošním roce vyhlásil SKIP ČR projekt Knížka pro prvňáčka, do kterého se každoročně mohou zapojit knihovny, které jsou institucionálními členy SKIP. Vydání knížky pro prvňáčka podporuje prostřednictvím charitativního projektu Čtení pomáhá pan Martin Roman.

Aby mohly zapojené knihovny obdržet pro svoje prvňáčky publikaci zdarma, je nutné "naspořit" prostřednictvím přečtených knih částku 100.000,- Kč, kdy za jednu přečtenou knihu získá žák symbolickou částku 50 Kč, kterou projekt podpoří.http://www.ctenipomaha.cz

ČTENÍ-1.jpg