VÍTÁ VÁS KNIHOVNA LETONICE

Novější 1

Zrušení akce

Z důvodu nemoci cestovatelky p. Hindrákové se beseda 27.2. ruší a přesouvá na 3. dubna.

Děkuji za pochopení.

Můj africký příběh

Obecní knihovna zve srdečně všechny na cestovatelskou besedu Můj africký příběh se spisovatelkou a bývalou dobrovolnicí Hanou Hindrákovou.

Cestovatelka+Hana+Hindrakova1-1.jpg

KNIHOVNA UZAVŘENA

Obecní knihovna bude ve dnech 12.2 a 14.2. uzavřená.

Pohádkové kreslení

Oblíbený dětský ilustrátor Adolf Dudek navštívil dnes děti z naší ZŠ s programem "Pohádkové kreslení“.

Pan Dudek to umí pořádně rozbalit, o tom není pochyb. Pobavil nejen děti, ale i dospělé. dudek 1.jpgdudek2.jpg  dudek 13.jpgdudek11.jpg

Relaxační večer formou kresby

V pondělí 28.1. navštívil naší knihovnu zábavný a skvělý ilustrátor Adolf Dudek s programem " Relaxační kreslení".  Všechny zúčastněné přesvědčil o tom, že malovat umí opravdu každý.

kreslení dudek.jpgkreslení dudek.jpg 1.jpgkreslení dudek.jpg 2.jpg

Lovci perel

Obecní knihovna ve spolupráci s Městskou knihovnou Hradec Králové vyhlašuje hru Lovci perel.

Hra Lovci perel mění čtení v dobrodružství a z práce s knihou dělá zábavu.

Dětské knížky se stávají perlorodkami a přinášejí svým čtenářům atraktivní zisk, například v podobě opravdových perel.

Pravidla hry naleznete v knihovně

PLAKÁT LOVCI PEREL-1.jpg

Beseda se spisovatelkou Petrou Braunovou

Ve středu 10.října se děti i se svými učitelkami ze ZŠ mohly v knihovně setkat se spisovatelkou Petrou Braunovou. Paní spisovatelka je velmi úspěšnou autorkou knih pro děti, za svou tvorbu získala četná literární ocenění a vydala celkem 35 titulů. Děti se dozvěděly jak vzniká kniha, kdo se na ní podílí a co paní spisovatelku inspiruje k psaní. Věřím, že si děti dopoledne s paní Braunovou užily a odnesly si mnoho zážitků.

petra braunová 3.jpg petra braunová 5jpg.jpgpetra braunová 4.jpg

Předškoláčci poprvé v knihovně

mš  28.jpgmš 1.jpg

Noc s Andersenem 2018

P9270063.JPGP9270059.JPG

Knihovna v novém

Knihovna Letonice v novém

18.1.2018 se knihovna v Letonicích otevírá v novém kabátě a má pro Vás přichystáno několik překvapení:

- V části pro dospělé čtenáře vznikla čítárna s možností zakoupení čaje a kávy pro klidnou chvíli nad knihou. - Tvoříte? Máte chuť ukázat svůj výrobek ostatním? Zapojte se do výzdoby "ročního stolku". - Nenacházíte knihu podle svých představ? Napište na papír její jméno, vhoďte ho do "schránky přání" a brzy ji můžete najít v knižních novinkách. - Není kamarádka zrovna doma a Vy jí potřebujete předat vypůjčenou věc? Můžete ji nechat v knihovně a ona si ji u nás vyzvedne.

Na shledanou v knihovně!

Novější 1